Při nutnosti pořídit si soukromý nebo firemní vůz je v dnešní době zcela běžné vyřídit si vhodné financování. Častou otázkou je, zda se od sebe spotřebitelský úvěr na autoúvěr na auto pro podnikatele odlišují. Ve své podstatě ne. I podnikatelé mohou čerpat spotřebitelské úvěry. Záleží na tom, co je v danou chvíli výhodnější. Větší problém může být záznam v registru dlužníků. Banky se přes tuto překážku prakticky nepřenesou a žadatel o spotřebitelský úvěr na auto nebo firemní úvěr na auto má tedy smůlu.

  • U nás je vám k dispozici půjčka na auto bez nahlížení do registru.
  • Navíc vám můžeme nabídnout vozidlo přesně na míru vašim představám a také vyřídíme financování tak, aby bylo pro vás co nejvýhodnější.

Půjčka bez registru? Je vám k dispozici

Jednou z možností je také půjčka na auto bez registru. Tuto variantu využívají především začínající podnikatelé nebo ti, kterým se v minulosti něco nepovedlo a rádi by začali znovu a lépe.

  • Nabízíme krátkodobédlouhodobé podnikatelské úvěry pro podnikající fyzické osoby a firmy. Pro podnikatelské úvěry požadujeme ručení, kdy můžete zastavit svůj majetek, ať už se jedná o movitý nebo nemovitý majetek (byt, dům, vozidlo, pozemek). Přesto si ponecháváte užívání zastaveného majetku.
  • Doba splácení se pohybuje od 1 měsíce do 7 let, s možností výjimečného prodloužení splátkového období.
  • Máte možnost volby způsobu splácení. Můžete klasicky splácet jistinu včetně úroků v každé měsíční splátce, nebo můžete během celé doby splácení hradit pouze úroky a na konci splatit celou jistinu.
  • Navíc nabízíme oddlužování klientů od jiných věřitelů a zbavujeme klienty dluhů z insolvenčních řízení a exekucí. Snažíme se pomoci 95% žadatelů tím, že je podporujeme při oddlužení a konsolidaci do jednoho úvěru, který jim nezatíží ekonomickou situaci.

Poskytujeme zápůjčky v rozmezí od 100.000 Kč do 5.000.000 Kč.

Postup pro schválení:

  1. Doložení IČ
  2. 2 doklady totožnosti jednatele
  3. Doložení o nabytí vlastnictví zástavy (TP vozu, list vlastnictví bytu nebo domu atd.)
  4. Poslední daňové přiznání nebo obraty za poslední 3 měsíce
  5. Pojištění zástavy není součástí cenové nabídky a bude vyhotoveno po jejím schválení

Vůz si můžete vybrat kdekoliv

Jestliže si z naší bohaté nabídky vozů nevyberete nebo už máte vyhlédnutý vůz například z nějakého internetového serveru a potřebujete ho profinancovat, pak se s důvěrou na nás můžete obrátit a se vším vám pomůžeme.

  • Je ale třeba počítat s jedním omezením.
  • Úvěr na auto pro firmy financujeme do maximálního stáří 20 let.
  • Výjimku lze udělat při vyšší akontaci.
  • Přičemž akontaci od 10% je zapotřebí složit už při podpisu smlouvy.
  • Přesná výše se odvíjí od konkrétní situace v závislosti na financovaném vozidle.

U osobních aut platí také jedna výjimka. Nefinancujeme osobní auta starší třinácti let a vozy s nájezdem více než 270 000 km. Omezení se nevztahuje na nákladní a užitková vozidla. Jestliže máte tedy zájem o úvěr na auto bez registru, kontaktujte nás a zcela jistě se na oboustranně výhodných podmínkách dohodneme.