Pokud se domníváte, že auto na splátky pro lidi s exekucí neexistuje, pak jste na omylu. Řešením může být nastavení smlouvy tak, abyste získali auto na splátky bez registru.

 • V oblasti financování lze pro tento způsob pořízení vozu využít dvě možnosti:
 • krátkodobé financování 1 až 6 měsíců
 • dlouhodobé financování 1 rok až 5 let

Auto na splátky si mohou pořídit jak fyzické osoby, tak podnikatelé. S poskytnutím úvěru mají tradičně potíže především podnikatelé, kteří jsou bankami přísně prověřováni. U nás je auto na splátky pro OSVČ snadno dostupné a vyřízení je velice jednoduché. Vše se dá domluvit pomocí moderních technologií. Získáte tedy auto na splátky online. Je to nejen snadný, ale také rychlý způsob, při kterém odpadá spousta zbytečného papírování.

Poskytujeme financování firmám a OSVČ s libovolným zaměřením, které čelí obtížím při získání úvěru nebo financování od bank, ať už z důvodu odmítnutí financované věci nebo kvůli krátké historii společnosti. Naše finanční řešení může být krátkodobé nebo dlouhodobé, přizpůsobené Vašim preferencím. Financujeme širokou škálu potřeb, včetně osobních vozidel, nákladních vozidel, pracovních strojůzemědělských strojů (traktory, kombajny atd.), umožňující Vaší firmě růst a zachovat si nezbytný cash flow. Máte možnost vybírat si z nabídek i mimo Českou republiku prostřednictvím inzertních serverů.

Podmínky pro firmyOSVČ:

 1. Doložení IČ
 2. Jednatel firmy musí mít trvalý pobyt v České Republice
 3. Doložení 2 dokladů totožnosti jednatele firmy
 4. Doložení příjmů (daňové přiznání nebo obraty za poslední 3 měsíce), pokud nelze příjmy doložit, lze vyřešit zvýšenou akontací
 5. Akontace minimálně ve výši 10% u vozidel z naší nabídky, 15% u vozidel mimo naší nabídku
 6. Výše uvedené zašlete prostřednictvím naší webové žádosti v sekci kalkulačka nebo emailem info@goldbanking.cz
 7. Pojištění není součástí cenové nabídky, bude Vám vyhotoveno po jejím odsouhlasení. Pojištění je nedílnou součástí financování

Pořízení vozidla s akontací

Další výhodou při nedostatku hotových peněz je nové auto na splátky s akontací. Využít možnost pořídit si auto na splátky bez registru mohou nejen zájemci s českým občanstvím. Dostupné je také tedy auto na splátky pro cizince, kteří by u běžné banky neměli šanci.

Podmínky pro cizince:

 1. Pro žadatele financování platí minimální věkový limit 25 let (s výjimkou v ojedinělých případech, kdy lze udělit výjimku při vyšší akontaci).
 2. Je požadována oboustranná kopie dvou dokladů totožnosti (občanský průkaz a řidičský průkaz, případně cestovní pas).
 3. Cizinci musí disponovat povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v České republice. Totožnost pobytu je třeba ověřit.
 4. Doložení bydlení je povinné (nájemní smlouva nebo čestné prohlášení v případě společného bydlení s jinou osobou).
 5. Prokázání příjmů nebo obratů z účtu je nezbytné. V případě právnické osoby (IČ) se vyžaduje daňové přiznání nebo údaje o obratu za posledních 3 měsíce.
 6. V případě omezené platnosti přechodného pobytu lze poskytnout financování pouze do data expirace povolení k pobytu.
 7. Registry nejsou předmětem vyřizování.
 • Jestliže uvažujete o pořízení vozu, pak máte dvě základní možnosti.
 1. Buď získat nové auto na splátky bez navýšení.
 2. Nebo ojeté auto na splátky.

Na druhu vozidla nezáleží

Jaké si můžete pořídit auto na splátky bez nahlížení do registru? Prakticky jakékoliv, které bude splňovat dané podmínky v oblasti stáří a najetých kilometrů. Na druhu vozidla nezáleží. Vzhledem k tomu, že u auta na splátky registry neřešíme, můžete si zakoupit vše, od osobního vozidla až po traktor nebo jiný zemědělský stroj.

 • Naše nabídka na auto na splátky je tedy určena pro každého, kdo si chce pořídit
 • auto na splátky v insolvenci
 • auto na splátky po ukončení insolvence
 • auto na splátky v exekuci